İnsan Kaynakları Politikamız;

 

Başarımız çalışanlarımızın başarısı ile vücut buluyor. İnsan Kaynakları olarak uygun göreve uygun çalışan prensibiyle başlayan İK sürecimiz çalışan mutluluğu ve çalışan bağlılığını esas almaktadır. Hizmet kalitesinin önce çalışan memnuniyetinden geçtiği gerçeğini göz önünde bulundurarak insan odaklı uygulamalarımızla özgüvenini her daim koruyan, donanımlı ve lider çalışanlar yetiştirmeye özen göstermekteyiz. Çalışanlarımız işe başladıkları andan itibaren gerek kişisel gerekse mesleki gelişimlerini sağlayacak eğitimler vermekteyiz.

 

Tüm sektörlerde olduğu gibi kendi sektörümüzde de eğitimin önemine inanmaktayız ve aynı hassasiyeti tüm kurum ve kuruluşların göstermesi halinde uzun vadede hizmet kalite çıtasının otomatik olarak yükseleceğine inanmaktayız..

 

Çalışanlarımızın tüm yasal hakları AKKONAK AVM tarafından güvence altına alınmıştır.

 

Siz de kariyerinizi perakende sektöründe geliştirmek istiyorsanız özgeçmişinizi bizimle paylaşarak iş başvurusunda bulunabilirsiniz..

CV'nizi Gönderebilirsiniz.

 

Hizmet kalitesinin önce çalışan memnuniyetinden geçtiği dile getirmek isteriz.
Bünyemizde nitelikli,değişime açık,sorumluluklarından keyif alan ve değerlerimizi benimseyip yaşatacak bireyler ile çalışmaktan memnuniyet duyarız.